ONURLANDIK!

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 21-25 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan ‘European Solidarity Corps: TOSCA – training and support for organisations active in the volunteering actions in the European Solidarity Corps eğitimine,  Türkiye’den akredite kuruluşlardan seçilecek 5 [beş] temsilcinin katılacağı duyurulmuş olup, İlgili kurum tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Akdeniz Sağlık İdarecileri derneğinin de seçilenler arasına girdiğini duyurarak bizleri onurlandıran Türkiye Ulusal Ajans yetkililerine teşekkür ederiz.

Eğitime Derneğimizin adına temsilcimiz olarak gönüllülük projelerini yürüten Yönetim Kurulu üyemiz Dr. Nazife ÖZTÜRK katılacaktır.

Eğitimin amacı, kalite etiketine sahip kuruluşları desteklemek ve kapasitesini artırmak olup Avrupa Birliği ve Türkiye’den toplam 25 katılımcı ile gerçekleşecektir. Bilgilerinize sunulur.

ASİD Yönetim Kurulu

Eğitime ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki  web adresinden ulaşılabilir :

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/european-solidarity-corps-tosca-training-and-support-for-organisations-active-in-the-volunteering-actions-in-the-european-solidarity-corps-tuerkiye.10614/