ULUSLARARASI SEMPOZYUMDA POSTER BİLDİRİMİZ ÖDÜL ALDI!

     Derneğimiz ile Kosova’nın Priştina şehrinde bulunan Heimerer-College Sağlık Yönetimi bölümü imzaladığımız işbirliği anlaşmasına istinaden partner olarak yer aldığımız 12 – 14 Eylül 2019 tarihinde Kosova’da düzenlenen 10. Uluslararası Sağlık Bilimleri Sempozyumunda, 14 Eylül Cumartesi günü Jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ,Yönetim kurulu üyelerimiz Nazife ÖZTÜRK ve Fatma ÜZÜMCÜ ile Başkanımız Mehmet ARSLAN tarafından hazırlanan poster bildirimiz Üçüncülük ödülüne layık görüldü.     

     Heimerer College ev sahipliğinde gerçekleştirilen 10. Sağlık Bilimleri Sempozyumu ‘Innovative Approach to Health and Social Rehabilitation’ Sağlık ve Sosyal Rehabilitasyona Yenilikçi Yaklaşım teması ile 15 ülkeden 40 ‘dan fazla akademisyenin katıldığı Sempozyuma Derneğimiz adına Dr. Nazife ÖZTÜRK ve Öğr. Gör. Fatma ÜZÜMCÜ  bir sözlü, bir poster bildiri ile katıldılar.

     Sempozyum,12 Eylül Perşembe günü Üniversitede paralel oturumlarda yapılan workshope proramıyla başladı. 13 Eylül Cuma günü Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği ile Heimerer College arasındaki işbirliği anlaşmasının bir yıl daha uzatılması için düzenlenen imza töreninde Heimerer College Müdürü ile Dernek başkanımız Mehmet ARSLAN toplantıya katılamadığından, Derneğimiz adına Yönetim kurulu Üyemiz Dr. Nazife ÖZTÜRK tarafından karşılıklı imzalanarak yenilendi.(video için lütfen tıklayınız) .Derneğimiz ile Heimerer College arasındaki işbirliği anlaşması Dernek başkanımız Mehmet ARSLAN toplantıya katılamadığından, Derneğimiz adına yetkili olarak Yönetim kurulu Üyemiz Dr. Nazife ÖZTÜRK tarafından imzalanarak yenilendi. Aynı gün Dr. Nazife ÖZTÜRK’ün sözlü bildirisi de çok beğeni aldı.(video için lütfen tıklayınız

     Sempozyumunda bizi en iyi şekilde temsil eden Arkadaşlarımıza teşekkür eder, başarılarından dolayı tebrik ederiz. Daha nice faaliyetlerimizi ve başarılarımızı siz üyelerimizle paylaşmayı diliyor. Sevgi ve Saygılarımızı sunuyoruz.

                                                                                          ASİD Yönetim Kurulu