GELENEKSEL SONBAHAR TOPLANTIMIZ….

Derneğimiz tarafından 26-30 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya Manavgat Titreyen Göl Grand Prestige Hotelde gerçekleştirilen Sağlık İdarecileri Geleneksel Sonbahar toplantımızdan güzel anılarla ayrıldık, Umarız katılan Meslektaşlarımızda memnun kalmıştır.

Toplantımız amacı doğrultusunda Meslektaşlarımızın mesleki konularda sohbetler yaparak özlemlerini gidermişler ve Sağlık idarecilerinin birlik ve beraberliğini göstermişlerdir.

Toplantımıza katılamayan fakat SİDEF adına gönderdiği plaket ve hediyelerle bizleri onurlandıran SİDEF başkanımız sayın Ramazan Ata’ya, 27 Ekim Cumartesi akşamı fasılda çalgılarıyla ve söyledikleri şarkılarla muhteşem bir akşam geçirmemizi sağlayan, 28 Ekim Pazar Akşamı Gala gecesinde de söyledikleri şarkılarla renk katan Meslektaşımız ve Abimiz Cevat Songül ve Altan Kahraman ile Sağlık idarecileri 2018 yılı geleneksel Sonbahar toplantımıza katılan Meslektaşlarımıza ve Ailelerine çok teşekkür ederiz.

Ayrıca Mazeretleri dolayısıyla katılamayan meslektaşlarımızla daha sonraki etkinliklerimizde hep beraber olacağımız beklentisiyle, Tüm meslektaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarız.

ASİD Yönetim Kurulu

Bu girdi Genel’ te gönderildi. kalıcı linki yer imlerine ekleyin.