DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM

08/05/2015 tarihinde hükmi şahsiyetini kazanan Federasyonumuz kuruluş aşamasında yapılacak her türlü yasal işlemleri gerçekleştirmiş Kuruluşunda ki amacımız olan Genel merkezin Ankara olması da gerçekleşerek 3 yıl olan görev süremizin birinci yılında olağanüstü genel kurul kararı alarak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı meslektaşımız Prof.Dr.Ezel Esat oğlunun yakın ilgileri ve fedakarlıkları neticesinde Fakültenin konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.

Gerek Kuruluş aşamasında olağanüstü gayret gösteren maddi manevi bütün desteklerini ortaya koyan kurucu üye Derneklerimizin başkanları Orhan Ata soy ,Özer Ceylan ,Muzaffer Erk,Lütfi Özbay,Cengiz Kitapçı olmak üzere Federasyonun ayakta durmasına büyük katkıları olan Ramazan Ata, Cevat Songül ,Celal Şimşek ,Ertuğrul Bayram,Savaş Salur,Işık Özcan’a,Şener Sert kaya ya,Oğuz Öztaşa  ve her an yanımda olan otel toplantılarında büyük özveri gösteren sınıf Arkadaşım Reha Arar’a  her toplantımızda birlikte olan meslektaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.

Genel Kurulda gördüğüm ilgi ve heyecan beni çok mutlu etti Federasyonumuzun emin ellere teslimi ve hayallerimizin gerçekleşmesine olan inancımı artırdı.

Okul Hayatımda Dernek Başkanlığından başlayarak mezuniyetimde Sağlık İdaresi Yüksek Okulu mezunları derneğini kurarak her 15 günde bir Adana dan Ankara’ya gelip toplantı yaparak yaşatmaya çalıştım derneğimiz 12Eylül darbesi ile kapatılması sonucu isim ve tüzük değişikliği yaparak bu güne kadar yaşatan Sn. Selçuk Irgıta da teşekkür ederim.

50 yıldır  hayalimde yaşattığım Federasyonun Sağlığımda hayata geçmesi beni dünyanın en mutlu insanı kılmıştır.

Genel Kurulun saygı değer üyeleri meslektaşlarımın Onursal Başkanlık gibi bir görevi tevdi etmeleri de çocuklarıma bırakacağım en büyük anı olacaktır.

Bundan sonra da üzerime düşen her türlü görevi yapmaya, görevi devralan meslektaşlarımın yanında olmaya çalışacağımın bilinmesini isteyerek Bütün Genel Kurul Üyelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

M.Erman EMİROĞLU
Onursal Genel Başkan