Federasyonun Çalışmaları

Sonbahar Toplantısı Otel Tarihleri

Değerli meslektaşlarımız,

Son Bahar toplantımızı çok önceden karar altına aldığımız için bazı yazılarımızda 27-30 Ekim tarihi olarak geçmektedir. Bayramın araya girmesi,Genel seçimlerin yapılacak olması nedeniyle 1 hafta önceye aldığımız tarihlerde arkadaşlarımız yanılgıya düştüklerini ifade edilmektedir.

Genel Yönetim kurulumuzun aldığı karar 24-30 Ekim Tarihleri arasında olup bu tarihler arasında İstenilen tarihte girilip istenilen tarihte çıkılabilir.

Değerli Meslektaşlarım,

Sekizinci yılına girdiğimiz ananevi hale gelen son bahar toplantımızı bu yıl 24 EKİM-  30EKİM 2015 tarihleri arasında Side Titreyen gölde GRAND PRESTİGE ***** Otelde yapacağız.; İlk mezunlarımızla  son  mezun meslektaşlarımızı  bir araya getirebilme anılarımızı tazeleme  fırsatı bulacağımız bu günlerde birlikte olmak hepimizi mutlu edecektir.

Mesleğimizle ilgili olarak Lisans tamamlama ile ilgili yasanın ek 69, maddesine göre sağlık idartecisi olarak 30,000 kadro tahsisi yapılmıştır.Bu mesleğimizin yok olması demektir. Federasyon olarak yapılaçak bütün girişimler Anayasa Mahkemesine dava açma dahil bu toplantıda karar almak istiyoruz o bakımdan genç arkadaşlarımızın öğrencilerimizin gelmesi Sesimizin çıkmasına vesile olaçaktır.

1- İki kişilik odalarda kişi başı 70,00Tl

2-Tek kişilik oda 105 Tl.

3- Üç kişilik oda 195 Tl.

4- 12 Yaş çocuğumuz ücretsiz

5- Hamam Sauna spor salonu diğer aktiviteler ücretsiz

6- Masaj %50 indirimli

7- Gece saat 24,00 kadar her şey dahil fiyatlardır.

.  8- Öğrenci arkadaşlarımıza üç kişilik oda 150 Tl.(kimlik Kartlı)