Kısa Dönem Arnavutluk 2 Projesi İçin Katılımcılar Aranıyor

Proje Tarihleri: 17 Eylül – 14 Kasım 
Proje Süresi: 59 gün
Ülke: Arnavutluk
Gönüllü Sayısı: 2 (İki) Erkek, 2 (iki) Kadın

Son Başvuru : 27 Ağustos 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası katılımcılar aranmaktadır. Arnavutluk’un Tiran şehrinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak,  non-formal öğretim metotları farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler. 
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 90 €) ve yemek bedeli (aylık 120 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/CAmtTeMVW7Yor4wp9  linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır.  Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

 

Info-pack

Kısa Dönem Arnavutluk 2 Projesi İçin Katılımcılar Aranıyor” te bir düşünce

  1. FİKRET ŞİPAL diyor ki:

    Başvuru tarihi pazar gününe rastlamaktadır. Bunu uzatabilir misiniz-(1 hafta daha)Üyelerimizin çoğu tatilde .İletişimde zorlanıyoruz.
    Saygılarımızla.

Yorumlar kapalıdır.