Kısa Dönem Portekiz – 3 Projesi Katılımcılar Aranıyor

Proje Tarihleri: 01 Eylül 2023 – 21 Ekim 2023
Proje Süresi: 51 gün
Ülke: Portekiz
Gönüllü Sayısı: 3 (üç) Erkek

Son Başvuru : 08 Ağustos 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem ikinci Portekiz hareketliliği için 18 – 30 yaş arası 3 Erkek katılımcı aranmaktadır. Portekiz’in Santa Cruz bölgesinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler ev sahibi kurumun faaliyetleri doğrultusunda haftalık olarak verilen görevleri gerçekleştirecek, haftanın belli günlerinde Portekiz Red Cross faaliyetlerine katılacak ve kendileri için planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak,  non-formal öğretim metotları farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler. 
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 150 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Projeye sadece geçerli vizesi ve yeşil pasaportu olan katılımcılar dahil edilecektir. Bu şartı sağlamıyorsanız, o tarihlerde müsait olmayacaksanız lütfen başvuru yapmayınız. Projeye seçilip son dakika katılmaktan vazgeçen adayların sonraki başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/CsFYNurRymuEetpBA linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV ve motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz. 

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

Info Pack