Kısa Dönem Kuzey Makedonya Projesi Başvuru Sonuçları

Derneğimiz Koordinatörlüğünde yürütülen Kuzey Makedonya kısa dönem projesi için 01 Şubat tarihinde ilan verilmiş, ilan 05 Şubat 23:00’da kapatılmıştır. Google form üzerinden alınan başvurularda toplam 20 başvuru alınmış, CV, motivasyon mektubu ve geçerli pasaportu bulunan başvurusu geçerli 19 aday için değerlendirme yapılmıştır. Yapılan değerlendirme sonucunda aşağıda isimleri yazılı 3 (üç) katılımcı asil, 1 (bir) katılımcı yedek katılımcı olarak belirlenmiş, tüm başvuranlara derneğimizin mail adresi üzerinden geri dönüşler sağlanmıştır. Asil adayın herhangi bir sebeple katılamaması halinde yedek adaya geçilecektir.

Asil seçilenler:

1- Hakan Y. (İzmir)

2- Reşit Efe B. (Ankara)

3- Mehmet Can Fırat T. (Mersin)

Yedek Seçilenler;

1- Hamit D. (Bursa)

Projemize başvuran tüm adaylara teşekkür ederiz, diğer proje ilanlarımız için bizi sosyal medya (@asidproje, Facebook grup: Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği) ve web sitemizden (www.asid.org.tr) takip edebilirsiniz. 

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde proje ilanımıza deprem bölgesinden başvuran tüm adaylar aranmıştır. Ulaşılabilenlerin ihtiyaçları sorulmuş, destek olunmuştur. Türkiye tarihinin en yıkıcı depremlerinden biri olan 06 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli depremden direk etkilenen genç, yaşlı, kadın, çocuk herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.  Allah bir daha ülkemize böyle bir afet yaşatmasın.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU