İSPANYADA 2 AY GÖNÜLLÜLÜK FIRSATI

Proje Tarihleri: 1 Mayıs 2021 – 30 Haziran 2021
Proje Süresi: 2 Ay
Ülke: İspanya
Gönüllü Sayısı: 2 (İki)
Son Başvuru : 24 Mart 2021, saat 23.00

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneğinin ortağı olduğu ve yukarıda özet bilgileri bulunan proje için toplam 2 gönüllü aranmaktadır. İspanyanın Barselona şehrinde yapılacak olan festival organizasyonunda çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler ayrıca aynı tarihlerde Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden katılacak toplam 10 kişilik bir gönüllü takımı ile de çalışacaklar.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı ve yemek ücreti ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/ikR22Yd4smtCG1Hv9 linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu eklenmesi zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.
FESTIVAL SOCIAL TUDANZAS -SOCIAL INTEGRATION – info PACK (2)

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği Yönetim Kurulu

  1. Güneş diyor ki:

    Merhaba, motivasyon mektubunu da europass formatında mı yollamamız gerek yoksa word dosyası şeklinde yollayabilir miyiz ?
    Teşekkürler..

Yorumlar kapalıdır.