DERNEĞİMİZİN 15. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ…

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği (ASİD) 27.08.2003 tarihinde kurulmuş olup. Bu yıl 15.yıl dönümünü kutluyoruz. Çalışma alanlarımızdaki tüm sıkıntılara rağmen derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar varlığının sürdürmesinde. Daha önceki dönemlerde derneğimizin yönetim ve denetim kurullarında görev alarak emeği geçenler ile üye olarak desteklerini sürdüren tüm meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bu değeri hep birlikte yarattık.

Derneğimiz uzun yıllardır Meslektaşlarımıza sosyal anlamda büyük katkı veren, Mesleğimizi tanıtmaya çalışan ve Sağlık Hizmetlerinin Yönetimi ve Eğitimi ile eğitim müfredatı alanında uluslararası proje çalışmaları yapan değerli bir topluluktur. Ayrıca 22.04.2018 tarihinde Olağan Genel kurulda tüzük tadilatı yapılarak Mesleki sorunlarımızla da hukuki olarak ilgilenme yetkisi almıştır.

Yönetim kurulu olarak desteğinizi yanımızda hissettiğimiz sürece daha çok çalışıp, daha üretken bir dönem geçireceğimize inanıyoruz. Derneğimizin nice yıldönümleri kutlaması dileği ile Tüm meslektaşlarımızı saygı, sevgi ve dostlukla selamlıyoruz.

ASİD Yönetim Kurulu adına

Başkan

Mehmet ARSLAN