WEB SİTEMİZ OKURLARININ DİKKATİNE !

Sitemize üye olma zorunluluğu olmadan;

1)  İnternet sitemizdeki haber, duyuru, köşe yazısı vb. her yazının altındaki yorum bölümünü tıklayarak açılan kısma isim ve e-mailinizi girerek O konu ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aktarabilir, olumlu, olumsuz yorumlarınız yapabilirsiniz.

2) Sitemizin ön sayfasındaki Sorun Cevaplayalım bölümüne girerek, Sizlerde Derneğimiz hakkındaki görüş, öneri, cevaplanmasını istediğiniz soruları ve sitede bilgi verilmesini istediğiniz konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

3) Facebook’da yer alan Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği grubunda İnternet sitemizde yayınlanan her yeni haberi duyurmaya çalışıyoruz, oradan da yorum yapabilirsiniz, fakat haber akışı orada çok hızlı oluyor, Sitemizdeki haberlere yapacağınız yorumlar uzun süreli kalacağından daha çok okunacak ve dikkat çekecektir. Ayrıca sitemizde Gerçek isminizi belirtmeden İsterseniz takma isimle de yorumlara katılabilirsiniz. Yorumlarınız aşağıda belirtilen şartlara uygun olduğu takdirde yayınlanacaktır.

 

Yorumlarda ve Sorularda eleştiri dozunda hakaret, kişi ve kişilere özel yorumlar olmadıkça tüm seviyeli yorumlar editörümüz tarafından imkanlar ölçüsünde en kısa sürede kontrolden sonra yayınlanacaktır. Ayrıca, Sorularınızı veya yorumları yazdığınızda “yorumunuz onay için bekliyor” yazısını görmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yorumunuz bize ulaşmamış olabilir o nedenle yorumunuzun iletildiğine dikkat etmenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla.

 

ASİD Yönetim Kurulu