Kısa Dönem İtalya Projesi için Katılımcılar Aranıyor

Proje Tarihleri: 15 Mayıs – 13 Temmuz
Proje Süresi: 59 gün
Ülke: İtalya, Lecce
Gönüllü Sayısı: 2 Erkek, 3 kadın

Son Başvuru : 14 Nisan 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem İtalya hareketliliği için 18 – 30 yaş arası toplam 5 katılımcı aranmaktadır. İtalya’nın Lecce şehrinde yapılacak olan projemize katılacak olan gönüllüler haftalık olarak yapılacak olan aktivite planı dahilinde engelliler ile çalışacaklar, makarna atölyelerine katılacaklar, çevre, iklim değişikliği gibi temalarda atölye çalışması organize edecekler ve ayrıca haftanın belli günlerinde İtalyanca dersi alacaklar. Projenin bu hareketliliğinde bilgi paketi bulunmamaktadır.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 150 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır.  Projeye https://forms.gle/WsXHewhPKwXLaNKe9 linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV ve motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır.  Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

Yorumlar kapalıdır.