Kısa Dönem Bosna Hersek Projesi için Katılımcılar Aranıyor

Proje Tarihleri: 1. period 15 Nisan 2023 – 12 Haziran 2023 / 2. period 01 Mayıs 2023 – 28 Haziran 2023
Proje Süresi: 59 gün
Ülke: Bosna Hersek, Saraybosna
Gönüllü Sayısı: 1. period 2 (iki) Erkek, 2. period 2 Erkek, 2 Kadın

Son Başvuru : 31 Mart 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem hareketliliği için iki period halinde 18 – 30 yaş arası toplam 6 katılımcı aranmaktadır. Bosna Hersek’in Saraybosna şehrinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere 1. period için seçilecek olan gönüllüler bilgi paketinde bildirilen temalarda haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan aktiviteleri gerçekleştirecek, 2. period için seçilen gönüllüler takım gönüllülüğü aktivitelerine katılacaklar. 
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 90 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/v3FYNxQV1qd5NYMA8  linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV ve motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır.  Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

BRAVO- info pack

  1. Pingback: Bosna Hersek , Saraybosna 2 Farklı Tarihte Kısa Dönem Gönüllülük Projesi - ERASMUSGRAM

  2. Rümeysa diyor ki:

    18 yaşındayım dinamik ve atılımcıyım. Bu göreve seçilirsem grubumun ve yöneticilerin belirlediği kurallara sadık kalacağıma ve proje için gerekli şartları kabul edeceğime dair söz veriyorum

  3. elçin diyor ki:

    Projeye katılma fırsatım olması beni çok memnun eder. Geçtiğimiz Temmuz Ayında, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. Bu sene de yüksek lisansa başlayacağım ve yeniden okul hayatıma dönmeden önce benim için eşsiz bir deneyim olacak.

Yorumlar kapalıdır.