SAĞLIKTA ZİRVE VE İSTİHDAM FUARI ETKİNLİĞİ

SAĞLIKTA ZİRVE VE İSTİHDAM FUARI ETKİNLİĞİ

Yönetim kurulu üyemiz, Fatma ÜZÜMCÜ ve Mustafa ÇELİK ile Üyemiz Mehmet Bircan GÜLEÇ’ inde Öğretim üyesi olarak görev yaptığı Akdeniz Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda,

Yönetim kurulu üyemiz, Fatma ÜZÜMCÜ’nün organizasyon sorumlusu olduğu 17.05.2022 tarihinde 10:30-19:00 saatleri arasında düzenlenen “Sağlıkta Zirve ve İstihdam Fuarı” etkinliğine Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Antalya’da hizmet vermekte olan Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri, Kızılay, Yeşilay, Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu ile Üniversitenin sağlık alanında eğitim vermekte olan Fakülteler-Yüksekokullarla beraber derneğimizde katılmıştır.

Söyleşi, müzik, eğlence vb. aktiviteler ve çeşitli ikramlarla desteklenen, derneğimizce de katkıda bulunulan etkinlik programında sağlık sektör temsilcileri kendilerine ücretsiz olarak ayrılan stant alanlarında kurumlarını ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulmuşlardır.

Çok başarılı ve etkin geçen fuar süresince, derneğimize ait stant da üyemiz Şeyma DEMİR tarafından derneğimizin, mesleğimizin ve mevcut projelerimizin tanıtımı yapılarak katılımcıların ve öğrencilerin bilgilendirilmeleri sağlanmıştır.

ASİD Yönetim Kurulu