Youth Pass In Europe with ESC 11- Romanya Hareketliliği

Yer: Romanya/Konstanta
İlk Periyod: 01.05.2022 – 29.06.2022
Katılımcılar: 2 bayan
İkinci Periyod: 01.07.2022 – 28.08.2022
Katılımcılar: 2 bayan
Proje Koordinatörü/gönderen kuruluş: Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği
Ev sahibi Kuruluş: Creative Plus
Başvuru Başlangıç Tarihi: 26.03.2022
Başvuru Bitiş Tarihi: 31.03.2022 (23:00 Turkiye Saati)

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürüttüğümüz yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin Romanya hareketliliği için 4 bayan gönüllü aranmaktadır. Romanyanın Konstanta şehrinde gerçekleştirilecek olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler savunmasız gruplar, gençler ve diğer gönüllülerle çalışacak, bireysel ve grup aktivitelerini non-formal öğretim metotları ile gerçekleştirecek ve proje süresi boyunca eğitimlere katılacaklar.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı, sağlık sigortası ve vize masrafları projemiz dahilinde karşılanacaktır. OLS dil desteği ile Romanca dil eğitimi sağlanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Proje iki period halinde gerçekleşecektir, lütfen sadece 1 period seçiniz. İki periodu birden seçenler elenecektir.  Projeye başvuru formu üzerinden başvurulacak, başvuruya Europass CV mutlaka eklenecektir. Başvuru formunu doldurmayan ve süresi içinde başvurmayan ve Europass formatında CV eklemeyenlerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Europass CV’nin İngilizce yazılması zorunludur.  Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

NOT: COVID nedeniyle proje tarihleri değişebilir.

Ek: Info pack for Romania

Youth Pass In Europe with ESC 11- Romanya Hareketliliği” te bir düşünce

  1. Buse Tilbe içen diyor ki:

    Merhaba. Yüksek lisans öğrenciyim calismaya katılmayı kabul ediyorum.ancak Mayıs ayinda.katilaabilirim.ve o tarihte tez savunmam olacak. Ama her şey hallolabilir zaten tüm savunmalar artık online olacak

Yorumlar kapalıdır.