KOSOVA – 10. ULUSLARARASI SAĞLIK BİLİMLERİ SEMPOZYUMUNA DAVETLİYİZ…

Derneğimiz ile Kosova’nın Priştina şehrinde bulunan Heimerer-College Sağlık Yönetimi bölümü imzaladığımız işbirliği anlaşmasına istinaden Derneğimiz 13 – 14 Eylül 2019 tarihinde Kosova’da düzenlenecek olan 10. Uluslararası Sağlık Bilimleri Sempozyumunda partner olarak yer alacaktır.

12 Eylül 2019’da Heimerer College binasında yapılacak olan workshope programına katılarak derneğimizde stant açacaktır. Ayrıca aynı gün, sempozyumun resmi açılışının yapılacağı Swiss Diamond hotelde akşam galasına katılacağız.

Sempozyuma katılmak isteyen Derneğimizin üyeleri kayıt ücretinden muaf tutulacaktır. Sempozyuma ilişkin ayrıntılı bilgiye ” www.simpozium.nsnh-see.net ” adresinden ulaşılabilir.

Ayrıca Bu vesileyle Meslektaşlarımız için Kosova da yapılacak Sempozyum tarihleri öncesinde 09 – 13 Eylül 2019 tarihlerini kapsayan Makedonya ve Arnavutluk, Kosova gezi programı düzenlendi, Buna göre 12 Eylülde Sempozyumun yapılacağı Priştine şehrinde olacağız ve O günün etkinliklerine hep beraber katılacağız.

Bu konuda ayrıntılı bilgiye “ https://www.asid.org.tr/2019/07/02/kosova-makedonya-arnavutluk-turu/  ” adresinden ulaşılabilir.

Katılmak isteyen meslektaşlarımızın bilgilerine sunulur.