ASİD’DEN HABERLER

Derneğimiz Yönetim Kurulu faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. 2018 yılının Ekim ayından itibaren derneğimiz yurt dışında benzer alanda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile işbirliği anlaşması yapmaktadır. En son işbirliği anlaşması da 25.06.2019 tarihinde İtalya’da bulunan TENDER isimli kuruluş Yetkilileri ile Derneğimiz Yönetim Kurulu adına Başkanımız Mehmet ARSLAN tarafından imzalanmıştır. Son durumda Kosova Heimerer College Sağlık Yönetimi Bölümü, Yunanistan AKETH ve İtalya’dan TENDER resmi olarak partnerimiz olmuş, halen farklı ülkeler ile işbirliği yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Kosova’daki partnerimiz Heimerer Collegede Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 12-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Kosova’da  düzenlenecek olan 10. Sağlık Bilimleri Kongresinde Derneğimiz partner kurum olarak yer alacak, kongre workshop’una katılacaktır. Derneğimiz üyesi Dr.Öğr. Üyesi Mustafa ÇOBAN bilimsel komitede yer alacak ve oturum başkanlığı yapacaktır. Derneğimiz üyelerinin kayıt ücretinden muaf olduğu kongreye katılmak isteyen üyelerimizi bekleriz.

Derneğimiz Yönetim Kurulu üyelerinden Dr. Nazife ÖZTÜRK ve Öğr.Gör. Fatma ÜZÜMCÜ 20-23 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul da düzenlenen 4. Uluslararası Sağlık Bilimleri Yönetimi ve Kongresine derneğimiz adına toplam 3 sözlü bildiri ile katılmıştır.

Bunun dışında Avrupa Dayanışma Hizmeti kapsamında akreditasyon sertifikası almak üzere Derneğimizce Türkiye Ulusal Ajansına başvuruda bulunulmuş olup süreç devam etmektedir.
Derneğimiz faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme siz değerli üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği
Yönetim Kurulu

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği
Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği Yönetim Kurulu faaliyetleri
Bu girdi Genel’ te gönderildi. kalıcı linki yer imlerine ekleyin.