ASİD 8.OLAĞAN GENEL KURULU 22.04.2018 TARİHİNDE YAPILDI…

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği 8. Olağan Genel Kurul 2.Toplantısı 22.04.2018 Cumartesi günü, Saat:11.00’ de Otıum Eco Club hotel (Titreyen göl Mevkii Manavgat – Side -Antalya ) adresinde gerçekleştirilmiştir.

Genel Kurul Toplantısı; Gündemin 1.ve 2. Maddesi gereği, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arslan’ın yaptığı açılış konuşması ve akabinde yoklama sonrasında Mevzuat dâhilinde yeterli sayıda üyelerimizin katıldığı tespit edilerek, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak toplantı başlatılmıştır.

Gündem’im 3. maddesi gereğince; Divan Başkanlığı seçimine geçilerek, Genel Kurulun oy birliğiyle Divan Başkanlığı’na Muhittin Erman Emiroğlu, Yardımcılığına da Mehmet Ali Kahyaoğlu ve Nazife Öztürk seçilerek Divan heyeti teşekkül etmiştir.

Divan Başkanı Erman Emiroğlu tarafından diğer gündem maddelerine geçilmeden Konuşma hakkı verdiği aynı zamanda ASİD üyesi olan SİDEF Başkanı Ramazan Ata; meslekle ilgili beklentileri kısaca belirterek, ASİD’in çalışmaları ile ilgili övgü dolu sözlerle konuşmasını tamamladı.

Daha sonra Gündemin 4.maddesi gereği; ASİD Başkanı Mehmet Arslan tarafından Yönetim Kurulu faaliyet raporu okundu, oybirliği ile ibra edildi.

Gündemin 5.maddesi gereği; Denetim kurulu üyesi Mehmet Uygur tarafından Denetleme kurulu raporu okundu.

Gündemin 6.maddesi gereği; Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arslan tarafından bir sonraki dönem Dernek Tahmini Bütçesi okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 7.maddesi gereği; Tüzüğümüzün bazı maddelerinin değişikliği ile ekleme yapılacak maddeler görüşüldü, yapılan açıklamalar sonrasında Tüzük tadilatı Oy birliği ile kabul edildi.( Bu konuda daha sonra ayrıca geniş açıklama yapılacaktır.)

Gündemin 8.maddesi gereği; Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin seçimi ne geçildi; Genel Kurul üyelerine oylama sistemi sorularak, alınan karar gereğince Yönetim Kurulu asil üyeleri ve yedek üye listeleri oylamaya sunuldu. Yapılan seçim sonucunda;

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Mehmet ARSLAN, Nazife ÖZTÜRK, Fatma ÜZÜMCÜ, Mehmet Ali KAHYAOĞLU, Mustafa ÇELİK.

Yedek Üyeleri: Şeref DİLEKÇİ, Işık ÖZCAN, Fatma ÜZÜMCÜ, Halil ÖZKAN, Sinan DURMUŞ, Mustafa ÇOBAN

Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Mehmet UYGUR, İsa ÖZCAN, Ali DEMİR.

Yedek Üyeleri; İbrahim İrfan SÜER, Yusuf BİLDİR, Neşe ÇEVİKOL seçilerek Derneğimizin Yeni dönem Yönetim ve Denetim kurulu Organları oluşturulmuştur.

Gündemim son maddesi gereği; Genel Kurul üyeleri tarafından Yeni yönetim ve denetim kuruluna başarılar dileyerek iyi Dilek, Temenniler ile Genel kurul sonlandırılmıştır. Bilgilerinize sunulur

Bu girdi Genel’ te gönderildi. kalıcı linki yer imlerine ekleyin.