2016 YILI GELENEKSEL SONBAHAR TOPLANTIMIZIN ARDINDAN…

14-16 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya Manavgat Titreyen Göl Grand Prestige Hotelde gerçekleştirilen Geleneksel Sonbahar toplantımızdan güzel anılarla ayrıldık, Umarız Sizlerde eğlenmiş ve memnun kalmışsınızdır.

14 Ekimde Keyifli başlayan Sonbahar toplantımız, 15.10.2016 Akşamı Gala Gecesinin başlama saatinin hemen öncesinde  Erman EMİROĞLU Abimizin Merdivende geçirdiği kaza dolayısıyla 112 Acil yardım İstasyonundan gelen Ambulansla  tedavisi için Manavgat Devlet Hastanesine göndermemizle üzüntülü başlayan gecemiz , olaydan bir saat sonra Meslektaşımız Orhan ATASOYUN’ da yardımıyla Ayağı sarılı olarak tekerlekli sandalyede  Gala gecesine katılması ile çok daha neşeli bir şekilde devam etti,  Bu vesile ile bir kez daha Erman abimize tüm meslektaşlarımız adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu konuda Meslektaşımız Muzaffer ERK ’in gala gecesinde çektiği videoyu aşağıdaki linki tıkladığınızda izleyebilirsiniz.


Ayrıca Web sitemizin ana sayfasındaki fotoğraf galerisinde 14.10.2016 Akşamı yapılan Mesleki sorun ve çalışmaların anlatıldığı sohbet toplantımız ile sizlerden gelen özel fotoğraflar ve 15.10.2016 Akşamı yapılan Gala gecemizden elde edebildiğimiz fotoğrafları görebilirsiniz. Toplantı sürecinde ve Gala gecesinden fotoğraflarını yayımlayamadığımız arkadaşlarımızdan özür dileriz.  Bu konuda daha sonraki toplantılarımızda daha çok görüntü ve fotoğraf almak için gerekli önlemleri alacağız.

Daha sonraki etkinliklerimizde de hep beraber olmak dilediği ile Hoşcakalın.

 

ASİD Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet ARSLAN

https://youtu.be/s72oapoScfE

https://youtu.be/7j5PPHZms2g