PROJE EKİBİ OLUŞTURULDU

Avrupa birliği Erasmus Programı altında KA 2 mesleki eğitim ve öğretim uygulaması olarak ortağı olduğumuz  “Care for Carers” adlı proje çalışmasında görev almak isteyen üyelerimiz için 21.10.2016 tarihine kadar dilekçe ile derneğimize müracaat etmeleri istenmiş olup, Web sitemiz ve Facebook ile watsapp ASİD grubundan duyuru yapılmıştır. Duyurumuzda; Müracaat eden Meslektaşlarımızın Derneğimiz üyesi olması ve Derneğinizin tüzüğünde belirtilen sorumluluklarını yerine getirmesinin zorunlu olduğu, Sadece proje konusunda uzman ve danışman olanlar için bu koşulun aranmayacağı, bu konumda olanlardan da en fazla 2 kişinin gruba dâhil edilebileceği bildirilerek, Yönetim kurulumuzca dilekçeler değerlendirilerek, İstekli olan Üyelerimiz arasından Proje Yönetim Grubu oluşturulacağı ve web sitemizden duyurulacağı belirtilmiştir.

Buna göre 21.10.2016 saat 1700 ye kadar Dilekçe ile Başvuran üyelerimizin duyuruda belirttiğimiz şartlara uymaları nedeni ile değerlendirmeye alınmış olup, Buna göre;  Proje Yönetim Grubunda; projenin idari ve mali sorumlusu olan Yönetim kurulu üyeleri; Mehmet ARSLAN, İbrahim İrfan SÜER, Fatma KAHYAOĞLU, Mehmet Bircan GÜLEÇ, Işık ÖZCAN ile Proje ortaklık başvurusu olan 2016-UK01-KA-202-024392   numaralı Agreement Application formunda ismi belirtilen ve ayrıca 18.08.2016 tarih ve 18’nolu kararımızla da  proje yetkilisi  olarak görevlendirdiğimiz Üyemiz Dr. Mustafa ÇOBAN ve Üyemiz Fatma ÜZÜMCÜ ile Ayrıca Başvuruda bulunan Üyelerimizden Doç. Dr. Aygül YANIK, Mustafa ÇELİK, Hüseyin GÜNEŞ, Halime ÇAM TAŞKINSOY, Nazife ÖZTÜRK, Mehmet Ali KAHYAOĞLU olmak üzere Proje Grubu oluşturulmuştur.

Proje Yönetim Grubundaki çalışma programı ve görevlendirmeler proje yetkilisi Dr. Mustafa ÇOBAN tarafından planlanarak Proje çekirdek ekibi çalışmalara başlamış olup Projenin yaygınlaştırma çalışmalarındaki gelişmelere göre Proje grubunda yer alan diğer arkadaşlarımıza da yapacakları görevler bildirilecektir. Ayrıca iletişim içinde WhatsApp’ta ASİD proje grubu oluşturulmuştur.

Proje konusunda yapılacak çalışmalar Web sitemizden duyurulacak olup. Ana sayfamızdaki “AB Ortaklık Projesi” linkini tıklayarak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Saygılarımızla.

ASİD YÖNETİM KURULU